6 Ağustos 2012

Harem Pantolonları


Osmanlı haremine hoşgeldiniz bayanlar.Tüm dünyada harem pantolonu olarak bilinen düşük ağlı aslında yıllardır şalvar dediğimiz pantolonlar ilk görüşte hepimizin dikkatini çekiyor.

Tabi eskiden yemeğin salçalısı kadının kalçalısı bakış açısıyla haremde bu şalvar pantolonlar tercih sebebiymiş çünkü basen bölgesini olduğundan geniş gösteriyor. O zamanlar bu görünüm ne kadar makbulse şimdi ise bir o kadar istenmeyen bir durum halinde.Peki harem pantolonu giymeyecek miyiz? Olur mu hiç tabi ki de giyeceğiz ama oluruna göre.

Bu pantolonlar normal şartlarda boyunuzu kısa, bacaklarınızı kalın,basenlerinizi geniş gösterir.Yani ne istemiyorsan var bu pantolonlarda.Ama gelelim oluruna :))

Topuklu ayakkabı boyun kısa ise şart böylece hem bacak boyunu uzatırsın hem de basenlerdeki genişlik görünümü azalır.

Özellikle basic bir t-shirt ve blazer ile şık bir görünüme kavuşabilirsin altına da boyuna göre topuklu veya düz ayakkabı tercih edebilirsin.Düz renk üstler aynı zamanda boyunu daha uzun gösterecektir.

Bacak boyun kısa ise çok renkli alacalı bulacalı veya büyük desenli modeller yerine daha düz renkleri tercih etmen kurtarıcı olur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder