25 Mayıs 2012

H&M For Water

H&M yeni koleksiyonu, Hawai esintili sahil giyimi ‘H&M for Water’ ile yardım topluyor!


H&M, satışlarının %25’ini dünyanın bazı fakir bölgelerine temiz su ve sanitasyon sağlamak için çalışan WaterAid’e bağışlamak üzere, ailenin tüm üyeleri için Hawai esintili sahil giyimi koleksiyonu, H&M for Water’ı satışa sunuyor.

Bu sımsıcak koleksiyon, kadınlar için nostaljik çiçek desenli yarım üstler ile uyumlu eteklerin yanı sıra palmiye desenli elbiseler ve eteklerle Hawai’lilerin rahat yaşam tarzlarını yansıtıyor. Ayrıca retro mayolar, transparan plaj çantaları ve bandanalar gibi aksesuar çeşitleri de var.

Erkekler için desenli şortlar, gözlükler ve terliklerle kombine edilmiş palmiye desenli gömlekler yaz aylarının vazgeçilmezi olacak. Çocuklar için parçalar da büyüklerin giysilerindeki aynı desenlerden oluşuyor. Kızlar için uyumlu eteklerle birlikte üstler, erkek çocuklar için gömlekler ve şortlar bulunuyor.

Organik pamuk ve daha sürdürülebilir diğer malzemelerden yapılmış giysileri içeren H&M for Water Koleksiyonu, 31 Mayıs’tan itibaren dünya çapındaki yaklaşık 200 mağazada, Türkiye’de ise H&M İstinye Park ve Ankara Cepa H&M mağazalarında satışa sunulacak.
Erkek cocuk mayo, 19,95 TL

Kız çocuk pembeli turunculu elbise, 49,95 TLPalmiyeli erkek gömlek, 59,95 TL

Palmiye desenli elbise 79,95 TL


Palmiyeli bikini takimi, 49,95 TL

Kadın gözluk, 19,95 TL

Erkek gözlük, 19,95 TL

Kolye, 19,95 TL

Erkek cocuk parmak arasi terlik, 19,95 TLKız çocuk bej parmak arasi terlik, 19,95 TLPembeli turunculu şort, 39,95 TL

Pembeli turunculu askılı büstiyer, 39,95 TL

 Küpeler, 9,95 TL
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder