25 Mayıs 2014

Melissima İle Macera Başlasın!!


Melissima'ya gitmek yıllar sonra sonunda nasip oldu. Daha önce gitmiş olduğum bir merkezde cilt bakımı yaptırıp pek de memnun kalmayınca yolum Melissima'ya düştü. Temel Cilt Bakımı sırasında cildimdeki problemleri değerlendirip düğüne kadar nasıl istediğim cilde sahip olabilirim diye karşılıklı görüşmeler sonucu Obagi sistemine karar verdik. Bir problem çıkmazsa bu perşembe bakıma başlıyoruz. Düzenli takip ve ürünlerin kullanımı sonucu gözeneksiz, sivilcesiz ve lekesiz bir cilde ulaşmamın mümkün olduğunu duyunca geç kalmadan başlamak istedim. İnşallah güzel sonuçlar alıp sizlerle de paylaşacağım.

Ayrıca konusunda çok başarılı olduğunu duyduğum kaş tasarımı, kalıcı kaş uygulaması içinde bu merkeze başvurdum. Kaşlarım var ancak aradaki boşluklar sebebiyle boşluk doldurma uygulaması yaptırabileceğimi düşündüm ancak merkeze gittiğimde buna gerek olmadığını ve özel bir teknikle kaşlarımı çıkartıp boşlukları doldurabileceğimizi öğrenmek benim için müthiş bir haber oldu. Sanırım başka bir merkezde olsa hiç uğraşmadan dövme yapalım derlerdi çünkü açıkçası arada oldukça fiyat farkı var.Bu davranışı da görünce içim daha da bir ısındı buraya.

Merkezde bir çok uygulama ve profesyonel bir çok ürüne ulaşma imkanınız var. Kaşlarımın ve cildimin fotoğraflarını çekmeye başladım ki sonrasında sizlerle de sonucu paylaşabileyim.

Perşembe günü Obagi uzmanı Nazlı Hanım ile randevum var kendisiyle görüşüp bilgi aldıktan sonra sizlere detaylıca bakımdan bahsedeceğim.

Özellikle benim gibi gelin adaylarına yardımı dokunacağı kesin. Melissima'yla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz tıklayın. Ayrıca özel kampanyalarıyla fiyatlar da çok uygun. Nakit tercih ederseniz fiyat oldukça farkediyor. İncelemekte yarar var.

4 yorum:

 1. ”Bazı insanların zihinleri o kadar dolu ki..! Siz özenle bir şeyler anlatırken dinlediklerini iddia ediyorlar. Halbuki bilmiyorlar ki, o sırada gözleri meşgul tonu veriyor..!” 

  farkın tarzın diyorum harika bir edebiyatın var teşekkürler. Güzel sözler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim böyle şeyler duymak gerçekten çok güzel :)

   Sil
 2. super biseye benziyor tesekkurler
  www.bedavareklamlar.com

  YanıtlaSil