25 Kasım 2014

Saç uzatan başarılı bir formül mü arıyorsun?

Daha önce bu tarifi verdim diye hatırlıyorum ama sonuçları'ndan bahsettiğime emin değilim.

Bugüne kadar birçok Yöntem denemiş ama bir türlü etkili sonuca ulaşamamış biri olarak bu kürden çok ama çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hatta kuaförüm sonuca inanamadı ve tarifi Aldı. Gerçekten 3 ayda gözle görünür hatta inanılmaz bir uzama gerçekleşiyor.

Malzemeler: Sinemeki otu, tatlı badem yağı, bemiks ampül ve su

Hazırlanışı:
1 tutam sinemekiyi bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın ve sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra yıkanın.

Haftada 1 defa uygulanacak olan bu kürü 8 hafta boyunca düzenli olarak kullanıp 4 hafta ara veriyorsunuz ve bu 4 haftada saç HIZLA uzuyor. Dilerseniz 4 hafta sonra tekrarlayabilirsiniz ama ben kendim için gerek görmedim hatta artık uygulamasam bile uzaması eskiye göre daha hızlı ilerliyor. Bu kürü özellikle saç Uzunluğu belirli bir yerden sonra duran, kestirmiyorum ama uzamıyor diyenlerinize öneriyorum. Saçlarım 3 ayda 1 karış kadar uzadı.

Siz yine de saç renginize bir değişme ya da farklı birey görürseniz kullanmayı bırakın. Internette saçın renginde bozulma yaşayanlar ya da Saçı dökülenler olduğunu okudum ama bende böyle bir etki yapmadı hatta saçım hiç bu kadar gür olmamıştı.

Umarım işinize yarar :) benden geçer not Aldı :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder