13 Ekim 2011

Geleceğe 20 Açı Projesi
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, Facebook’taki sayfasında (http://on.fb.me/mVjlhs) 'Geleceğe 20 Açı' Projesi ile sanat dolu bir yarışma düzenliyor: Yarışmaya katılanlar Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da iki kişilik bir akşam yemeği yeme ve tek gece iki kişilik konaklama şansı kazanıyor!

12-21 Ekim tarihleri arasında devam edecek yarışma süresince hergün 'Geleceğe 20 Açı Projesi' ile ilgili 2 soru soruluyor. Her sorunun doğru cevabını veren 50. kişi Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da iki kişilik bir akşam yemeği kazanıyor. Ayrıca sorulara doğru yanıt vererek akşam yemeği kazanan 20 kişi arasından kurayla belirlenecek bir kişi de, Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da 2 kişilik konaklama şansına sahip oluyor.

Bu çekici hediyeleri kazanma şansını yakalamak için yapmak gereken tek şey: 21 Ekim tarihine kadar Swissôtel The Bosphorus İstanbul’un facebook sayfasında sorulacak soruları takip edip, doğru yanıtları vermek! Her sorunun doğru cevabını veren 50. kişinin ödüllendirildiği yarışmanın sonucu 22 Ekim 2011 tarihinde Swissôtel The Bosphorus İstanbul sayfasında açıklanacak.

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul “Geleceğe 20 Açı” projesiyle bir yandan 20. Yılın mutluluğunu özel bir sanat projesiyle geniş kitlelerle paylaşmak isterken bir yandan da AÇEV’e katkı yaratarak toplum adına bir fayda yaratmayı amaçlıyor. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul bu projeyi yarışma olarak Facebook sayfasına taşıyarak sanatı daha genç ve geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

GELECEĞE 20 AÇI PROJESİ NEDİR?

Swissôtel The Bosphorus İstanbul, 20. Yılında AÇEV’e katkı sağlamak üzere Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla 'Geleceğe 20 Açı' adlı bir sanat projesi gerçekleştiriyor. Türkiye’nin 20 ünlü sanatçısı tarafından yapılan ve 'açı' formunu taşıyan 20 eser, yaz boyunca İstanbul’un çeşitli yerlerinde sergilendikten sonra 22 Ekim tarihinde yapılacak bir açık arttırma ile satılacak ve gelirin tamamı Anne ve Çocuk Eğitim Vakfı AÇEV’e çeşitli projelerine katkı sağlamak üzere bağışlanacak.

Projeye destek veren 20 ünlü Türk sanatçısı, Adem Genç, Ahmet Oran, Alaattin Aksoy, Bedri Baykam, Bubi, Devrim Erbil, Ergin İnan, Ertuğrul Ateş, Gülay Semercioğlu, Hafize Uncuoğlu, Haluk Akakçe, İrfan Okan, İrfan Önürmen, Mevlüt Akyıldız, Mustafa Ata, Özdemir Altan, Suzan Batu, Şahin Paksoy, Temür Köran, Yusuf Taktak… Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un isminde yer alan 'o' harfindeki işareti de vurgulayan açı heykelleri, sanatçılar tarafından farklı birer sanat eserine dönüştürüldü.

20 ünlü sanatçının özgün yorumlarını, farklı bakış açılarını yansıtan açı formundaki eserler yaz boyunca Akmerkez, City’s, Kanyon, Abdi İpekçi Caddesi ve Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da sanatseverlerle buluştu… Eserler halen Swissôtel The Bosphorus İstanbul içinde sergilenmekte.

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un 20. Yıl kutlamalarını da destekleyen 20 eser, 22 Ekim tarihinde yapılacak bir açıkarttırma ile sanatseverlerle buluşacak. Antik A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek satıştan elde edilecek olan gelirin tamamı Anne ve Çocuk Eğitim Vakfı AÇEV’e çeşitli projelerine katkı sağlamak üzere bağışlanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder